Odkazy

Obsáhlý seznam odkazů na protivládní iniciativy, zpravodajské weby, petice apod.
Chybí v tomto seznamu vaše sdružení, petice či web? Dejte o ní vědět pomocí kontaktního formuláře!.

Občanská sdružení

Alternativa zdola

Síťová občanská iniciativa, která si klade za cíl podporovat komunitní hnutí v České republice. Podporuje participaci občanů na politickém, ale i ekonomickém životě jejich komunit.

Demagog.cz

Projekt Demagog.CZ má za cíl kontrolu tvrzení, která zazní v politických diskuzích.Sleduje jen ověřitelná tvrzení politiků. To jsou tvrzení postavená na faktech v různých podobách, ať už to jsou numerické informace, minulé činy dané osoby (hlasování o zákonech nebo vyjádření), nebo historické události.

Hnutí Odhodlaní.cz

Hnutí, které "změnu systému na přímou demokracii a proobčanskou společnost bez politických stran, postavené na odbornosti a zodpovědnosti jednotlivce" považuje "za východisko ze současného marasmu, ve kterém se Česká Republika stejně jako značná část světa nachází."

Hnutí za přímou demokracii

Prosazuje přímou kontrolu občanů nad politiky a občanů nad podmínkami jejich zaměstnání. Podpořilo iniciativu Stop vládě.

Holešovská výzva

Oficiálně nezaregistrovaná protivládní občanská iniciativa, usilující o odstoupení vlády a prezidenta, posílení přímé demokracie a zastavení některých kroků současné vlády (církevní restituce, smlouva ACTA...).

Iniciativa za demisi vlády

Sdružení občanů, kteří odmítají současnou vládu ČR a její špatné “reformy”, které slouží jen úzké hrstce privilegovaných, což se děje na úkor všech ostatních občanů. IZDV proto nejen podporuje demisi této vlády, zastavení jejích reforem a předčasné nové volby, ale je také pro nalezení cesty k výrazně lepší vládě - formou provedení změn v zákonech, v Ústavě a v praktickém chodu politického systému v ČR. Chce mj. posílit zodpovědnost politiků za jejich činy vůči jejich voličům.

Inventura demokracie

Studentská iniciativa sdružující studenty, kterým není lhostejný současný stav demokracie a politické kultury v České republice a kteří se rozhodli s tímto stavem něco dělat. Hlavními zásadami jsou politická neutralita a naprostá korektnost.

Nadační fond proti korupci

Organizace založená Karlem Janečkem, Stanislavem Bernardem a Janem Krausem.

Ne základnám

Organizace vystupující proti plánům na umístění součástí americké protiraketové obrany na území ČR. Podpořila iniciativu Stop vládě.

Nová antikapitalistická levice (NAL)

Platforma usilující o vznik nové antikapitalistické strany.

Občanská iniciativa ČAS NA ZMĚNY

Iniciativa prosazuje posílení přímé demokracie - referendum a zavedení odvolatelnosti politiků.

Přátelé Romana Smetany

Neformální sdružení na podporu stíhaného řidiče autobusu z Olomouce, autora tykadel na plakátech politických stran.

Přímá volba poslanců 2014

Iniciativa osobností za zavedení přímé volby poslanců, tj. za změnu volebního systému do Poslanecké sněmovny z poměrného na většinový.

ProAlt

ProAlt je občanská iniciativa pro kritiku vládou plánovaných reforem a na podporu alternativ. Sdružuje lidi všech profesí, generací i názorů, kteří odmítají necitlivé plošné škrty.

Společenství práce a solidarity (SPaS)

Sdružuje na společné platformě občanské a politické organizace, iniciativy, ale i jednotlivce, přesvědčené o tom, že se lidé práce musí znovu chopit emancipační iniciativy a získat zpět postavení, které jim ve společnosti, založené na solidaritě, právem náleží.

Vaše Národní rada

Skupina kolem Zdeňka Ponerta, dříve součást Holešovské výzvy.

Odbory

Asociace samostatných odborů

Druhá největší odborová centrála v České republice, rovněž zapojená do kampaně Stop vládě.

Českomoravská konfederace odborových svazů

Největší odborová centrála v České republice. ČMKOS sdružuje 30 odborových svazů.

Svaz odborářů služeb a dopravy (SOSAD)

Člen Koalice dopravních odborových svazů.

Zpravodajství

Britské listy

Deník o všem, o čem se v České republice příliš nemluví. Vychází v každý všední den. Šéfredaktorem je dr. Jan Čulík.

Czech Free Press

Šéfredaktor: Miroslav Suja.

Deník Referendum

Šéfredaktor Jakub Patočka.

E-sondy

Zpravodajský portál Českomoravské konfederace odborových svazů.

Outsider media

Šéfredaktor: Ing. Stanislav Blaha.

Ostatní

Demise vlády (stránka na Facebooku)

Její zakladatelé o stránce píší: "Chceme ukončit trápení současné vlády, chceme předčasné volby! Následujme odbory, spojme organizace a občanská sdružení!"

Mapa církevních restitucí

Mapa pozemků, které si církev nárokuje na vrácení v restituci.

Stop vládě

Společná kampaň odborů a občanských iniciativ.

www.stopcirkevnimrestitucim.cz

Virtuální informační základna pro všechny lidi, kteří nesouhlasí s aktuální podobou církevních restitucí a chtějí tyto restituce zastavit.

Petice

Dopis ministru Jiřímu Pospíšilovi ve věci Romana Smetany

Žádost ministru spravedlnosti Jiřímu Pospíšilovi, aby ve jménu spravedlnosti co nejdříve podal stížnost pro porušení zákona dle § 266 a násl. Zákona č. 141/1961 Sb., trestního řádu, ve znění pozdějších předpisů ve prospěch Romana Smetany (autora tykadel na předvolebních plakátech politických stran v Olomouci).

Petice "Národ sobě"

Otevřený dopis předsedovi vlády ČR Petru Nečasovi ve věci odvolání ředitele Národního divadla Ondřeje Černého. Petice požaduje mj. okamžité odvolání ministryně kultury Aleny Hanákové.

Vraťte nám stát

Výzva 10 nevládních organizací za "okamžité zřízení občanské parlamentní komise pro vyšetření napojení organizovaného zločinu a tzv. kmotrů na politiku, veřejnou správu a justici" a zveřejnění souvisejících materiálů BIS.

Výzva poslancům a senátorům, aby hlasovali proti církevním restitucím

Výzva za odmítnutí současného návrhu zákona o církevních restitucí a vypsání celostátního referenda o této otázce. Organizuje Hnutí za přímou demokracii.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat

Additional uncaught exception thrown while handling exception.

Original

PDOException: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 INSERT command denied to user 'konecvk'@'konik.stable.cz' for table 'drupal_accesslog': INSERT INTO {accesslog} (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6, :db_insert_placeholder_7); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => Odkazy [:db_insert_placeholder_1] => odkazy [:db_insert_placeholder_2] => [:db_insert_placeholder_3] => 44.192.21.182 [:db_insert_placeholder_4] => 0 [:db_insert_placeholder_5] => _eZBYexCunQIr7F2UNdlna_2sJWboz-gSuLfDv8BGnc [:db_insert_placeholder_6] => 3388 [:db_insert_placeholder_7] => 1623539690 ) in statistics_exit() (line 93 of /home/users/radouch/konecvladykorupce.comehere.cz/web/modules/statistics/statistics.module).

Additional

PDOException: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 INSERT command denied to user 'konecvk'@'konik.stable.cz' for table 'drupal_watchdog': INSERT INTO {watchdog} (uid, type, message, variables, severity, link, location, referer, hostname, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6, :db_insert_placeholder_7, :db_insert_placeholder_8, :db_insert_placeholder_9); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => 0 [:db_insert_placeholder_1] => php [:db_insert_placeholder_2] => %type: !message in %function (line %line of %file). [:db_insert_placeholder_3] => a:6:{s:5:"%type";s:12:"PDOException";s:8:"!message";s:869:"SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 INSERT command denied to user 'konecvk'@'konik.stable.cz' for table 'drupal_accesslog': INSERT INTO {accesslog} (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6, :db_insert_placeholder_7); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => Odkazy [:db_insert_placeholder_1] => odkazy [:db_insert_placeholder_2] => [:db_insert_placeholder_3] => 44.192.21.182 [:db_insert_placeholder_4] => 0 [:db_insert_placeholder_5] => _eZBYexCunQIr7F2UNdlna_2sJWboz-gSuLfDv8BGnc [:db_insert_placeholder_6] => 3388 [:db_insert_placeholder_7] => 1623539690 ) ";s:9:"%function";s:17:"statistics_exit()";s:5:"%file";s:90:"/home/users/radouch/konecvladykorupce.comehere.cz/web/modules/statistics/statistics.module";s:5:"%line";i:93;s:14:"severity_level";i:3;} [:db_insert_placeholder_4] => 3 [:db_insert_placeholder_5] => [:db_insert_placeholder_6] => http://konecvladykorupce.comehere.cz/odkazy [:db_insert_placeholder_7] => [:db_insert_placeholder_8] => 44.192.21.182 [:db_insert_placeholder_9] => 1623539690 ) in dblog_watchdog() (line 154 of /home/users/radouch/konecvladykorupce.comehere.cz/web/modules/dblog/dblog.module).